درباره بیت کوین بیشتر بدانید بیت کوین -                           - گاوهای بیت کوین به پیش میتازند

درباره بیت کوین بیشتر بدانید


تحلیل قیمت بیت کوین مورخ 26 مرداد 1399

قیمت بیت کوین مجددا به قیمت 12000 دلار نزدیک شده ، آیا توانایی شکست این ناحیه را تا پایان این هفته دارد ؟

کمتر از 24 ساعت به پایان این هفته باقی مانده و بیت کوین با قدرت به سمت قیمت 12000 دلار در حرکت است . علیرغم اینکه در طول هفته گذشته ، بارها سعی بر شکست ناحیه مقاومتی نموده ، اما تابحال موفق به شکست این ناحیه و عبور و پیوستن این ناحیه به تاریخ و تبدیل این مقاومت به حمایت نشده است . با توجه به افزایش میانگین قیمت هفتگی ، کف قیمت ها نیز تغییر کرده و بالاتر آمده است .

چین لینک ، به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ رسیده و اتریوم در تلاش است تا قیمت خود را به بالاتر از 430 دلار برساند .

معمولا بیت کوین در آخر هفته ها با کاهش حجم معاملات روبرو میشود و همینطور بازار بورس کالاهای شیکاگو تعطیل است و همین امر باعث کاهش معاملات بیت کوین میگردد

همینطور معامله گران با تجربه میدانند که به دلیل کاهش تعداد معاملات اردر گذاری شده در صرافی ها ، موقعیت مناسبی برای نهنگ های بیت کوین فراهم میگردد تا با تغییرات به اصطلاح شلاقی و با دامنه وسیع بتوانند سود قابل توجهی کسب کنند .

در این هفته اما به طور کلی شرایط متفاوت بود و بازار کاملا سرزنده به سمت هدف 12 هزار دلاری خود حرکت کرد . این قیمت برای بسیاری از تحلیلگران به عنوان نشانی از کاهش در نظر گرفته میشود زیرا در طول هفته های گذشته بارها برای شکست این مقاومت تلاش کرده است ، اما موفق به شکست آن نشده است .

از طرف دیگر بسیاری از تحلیلگران نیز بر این عقیده اند که تلاش چند باره برای شکست ناحیه مقاومتی 12 هزار برای بیت کوین در نهایت منجر به شکست این ناحیه خواهد شد .

نشانه های افزایش قیمت بیت کوین : نمودار روزانه نشان از الگویی دارد که نشان از افزایش کف های قیمتی برای بیت کوین دارد . اندیکاتور آر اس آی در ناحیه گاوی و در عدد 66 قرار گرفته است . و حجم خرید و فروش نشان از اشتیاق معامله گران برای خرید دارد .

در حال حاضر ، میتوان دید که قیمت بیت کوین بین ناحیه ی پرچم و نقاط پر حجم در قیمت بین 11500 و 11750 فشرده شده است

از قیمت بیت کوین اگر بگذریم ، آلت کوین ها اما دارای بالا و پایین بسیاری هستند . در بین آلت کوین ها ، لینک در حال رهبری بازار آلت کوین هاست و با رشد 12 درصدی ، به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ رسیده است .

اتریوم اما کاهش را تجربه میکند و با کاهش 2.2 درصدی ، در حال تلاش برای رسیدن به بالاتر از 340 دلار میباشد .

اما در این میان EOS از مقاومت کلیدی خود فراتر رفته و با افزایش 18 درصدی در قیمت 3.75 دلار معامله میگردد .

BTC/USDT daily chart بیت کوین - svg xml 3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww - گاوهای بیت کوین به پیش میتازند

ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *