بایننس: قیمت ارزهای دیجیتال از پایان بازار نزولی خبر می‌دهند

- the sunset of bear market 810x456 - بایننس: قیمت ارزهای دیجیتال از پایان بازار نزولی خبر می‌دهند

- svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww - بایننس: قیمت ارزهای دیجیتال از پایان بازار نزولی خبر می‌دهند

براساس تحقیق منتشر شده از سوی بایننس در روز ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین)، قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال احتمالاً به کف خود رسیده است.
بخش تحقیق صرافی بایننس در آخرین نسخه‌ از پژوهش‌های خود، پدیده‌های مختلف و روندهای کنونی بازار ارزهای دیجیتال را مورد مطالعه قرار داده است. در میان مطالعات انجام‌شده، همبستگی قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که بازه‌ی زمانی اواسط ماه مارس تا ۹۰ روز پیش از آن، طولانی‌ترین بازه‌ی زمانی از نظر وجود همبستگی بالا در تاریخ بازار ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود. با توجه به روندهای گذشته، احتمال آن که این بازه زمانی نمایانگر یک بازگشت روند باشد، وجود دارد. در طی این ۹۰ روز، افت قیمت بیت کوین از ۶,۵۰۰ به حدود ۳,۱۰۰ دلار، سبب شد تا بایننس پیش‌بینی خود را درباره بازیابی بازار پس از دوره طولانی همبستگی اعلام کند. این صرافی در این باره گفت:

با توجه به روندهای گذشته، احتمال آن که این بازه زمانی نمایانگر یک بازگشت روند باشد، وجود دارد. در طی این ۹۰ روز، افت قیمت بیت کوین از ۶,۵۰۰ به حدود ۳,۱۰۰ دلار، سبب شد تا بایننس پیش‌بینی خود را درباره بازیابی بازار پس از دوره طولانی همبستگی اعلام کند. این صرافی در این باره گفت:

از داده‌های به دست آمده از این دوره که در آن، همبستگی درونی در بالاترین سطح خود در طول تاریخ ارزهای دیجیتال قرار داشته است، مشخص است که بازار ارزهای دیجیتال به کف خود قبلا رسیده است.

- svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww - بایننس: قیمت ارزهای دیجیتال از پایان بازار نزولی خبر می‌دهند

به گزارش سایت خبرگزاری کوین تلگراف، بایننس، پیش از این نیز متوجه‌ تغییر ارتباط قیمت بیت کوین و آلت کوین‌ها و این که همبستگی آلت کوین‌ها با بیت کوین در حال کاهش و نسبت به دلار آمریکا در حال افزایش بوده است، شده بود. در پژوهش اخیر بایننس نیز، دیدگاه‌هایی در خصوص ساختار سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال مطرح شده است:

سرمایه‌گذاران نهادی، حدود ۷ درصد از عرضه‌ی بازار را کنترل می‌کنند و به طور تقریبی با یک‌سیزدهم کنترل نهادی بازار بورس ایالات متحده آمریکا برابری می‌کند.

هفته‌ی گذشته، چهره شناخته‌شده دیگری نیز موضوع رسیدن ارزهای دیجیتال به کف قیمتی خود را مطرح کرد.

توماس لی (Thomas Lee)، تحلیلگر ارشد بازار و یکی از بنیان‌گذاران شرکت خدمات مشاوره‌ای Fundstrat Global Advisors، به مطالعات سه‌ ساله‌ی خود در خصوص شاخص ساختگی خودش که شاخص بیت کوین میزری (BMI) نام دارد، اشاره کرد و از آن به عنوان گواهی محکم بر رخ ندادن سقوطی دیگر در بازار ارزهای دیجیتال یاد کرد.

وی روز پنج‌شنبه در توییتر خود نوشت:

نکته‌ی اصلی آن است که شواهد بیشتری مبنی بر احتمال پایان یافتن بازار نزولی بیت کوین در نقطه‌ی ۳ هزار دلار وجود دارد.

منبع: https://arzdigital.com/the-end-of-bear-market/

اخبار

اتریومارز دیجیتالارز مجازیبایننسبیت کوینبیت کوین کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *